Znak SDH

Znak-sdh

int(1)

Novinky

Diskuzní fórum

10.5.2022

Dnes máme spuštěné diskuzní fórum, kde se budeme informovat o schůzkách a cvičení has. útoku. Příspěvky budete moci vkládat po registraci, viz. spodní menu. Fórum je ZDE.

Původní Stanovy SDH

1.2.2017

Původní Stanovy sboru dobrovolných hasičů katstrální obce Vlčetínské ke stažení ZDE.

Starší »

Počasí

In-počasí

Užitečné webyValná hromada SDH Vlčetín 2016

V sobotu 30. ledna 2016 se konala v místní restauraci další každoroční valná hromada členů našeho SDH. Velitelka a starosta sboru zhodnotli uplynulý rok, probrali jsme naše úkoly pro rok letošní, pořádáme opět hasičský ples v Proseči p. J., pořádáme okrskovou hasičskou soutěž, pálení čarodějnic, dětský den a další akce....

Díky všem za účast....


 
 
 
 
 
 
 
 

Druhý společný ples 2015

V sobotu 14. března 2015 jsme pořádali druhý společný ples s SDH Proseč pod Ještědem, který se konal opět v prosečské Sokolovně.

Děkujeme všem účastníkům, tanečníkům a pořadatelům, těšíme se na příští ročník...

Galerie k nahlednutí ZDE.


 
 
 
 
 
 
 
 

Výroční valná hromada SDH Vlčetín 2015

V sobotu 17. ledna 2015 se konala výroční valná hromada SDH Vlčetín, kterou jsme uspořádali tradičně v místní restauraci. Účast byla hojná, vše probíhalo podle programu. Nově zvoleným staronovým členům výkonného výboru a revizní rady gratulujeme.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

První společný ples 2014

V sobotu 15.3.2014 jsme uspořádali první společný hasičský ples, který se konal v Sokolovně v Proseči pod Ještědem. Díky spolupráci obou sborů Vlčetín a Proseč p. J. se podařilo zorganizovat kulturní akci, které se zúčastnilo více jak 200 tanečníků. K tanci i poslechu nám hrála kapela Trhák, která je mezi lidmi hodně oblíbená. Díky sponzorům se nám podařilo shromáždit bohatou tombolu, která obsahovala na 450 cen. Zábava končila jako vždy v časných ranních hodinách.

Děkujeme všem hasičům z SDH Vlčetín a Proseč p. J. za pracovní nasazení....

Celá neupravená galerie je k vidění ZDE.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Výroční valná hromada SDH Vlčetín 2014

V sobotu 4. ledna 2014 se konala každoroční valná hromada členů SDH Vlčetín. Zúčastnilo se jí pouze 29 členů a tři hosté, místostarosta obce Bílá a velitel okrsku Bílá pan Václav Najman z Hradčan, starosta SDH Proseč p. J. pan Jiří Prskavec a velitel SDH Proseč p. J. pan Petr Prskavec. Jako každoročně se projednával rok minulý, hodnotily se soutěže a kulturní akce, plánoval se první společný ples s SDH Proseč p. J., který se bude konat 15. března 2014 v Sokolovně v Proseči.

Děkujeme všem za účast....


 
 
 
 
 
 
 
 

Hasičský ples 2013

V pátek 8. března 2013 jsme pořádali již 18. hasičský ples, který se konal v sále místní restaurace ve Vlčetíně. Bohatá tombola a příjemná hudba přilákaly mnoho tanečníků, za účast všem děkujeme.


 
 
 
 
 
 
 
 

Výroční Valná hromada 2012

V neděli 9.12.2012 se konala každoroční Valná hromada SDH Vlčetín v místní restauraci. Navštívil nás starosta okresu pan Milan Navrátil a František Malý.
Letos jsme museli zvládnout volbu starosty a doplnění výboru.
Vše proběhlo bez komplikací a novým starostou se stal pan Martin Škoda. Probrali jsme i loňské společenské a soutěžní akce. A samozřejmě plány na letošní rok.


 
 
 

Hasičský ples 2011

V pátek 11. března 2011 se konal tradiční hasičský ples v sále naší místní restaurace ve Vlčetíně. Účast nebyla zas tak hojná, ale o to byla větší zábava. Hudba ani bohatá tombola nezklamaly, takže si jistě každý účastník odnesl domů nějakou tu výhru. Těšíme se na Vás i příště...


 
 
 
 
 
 

Výroční Valná hromada SDH Vlčetín v roce 2011.

V sobotu 8.1. 2011 se konala výroční Valná hromada SDH Vlčetín, které se zúčastnilo pouze třicet členů a tři hosté. Schůze probíhala podle připraveného programu bez závažných problémů. V plánu činností pro letošní rok je především pořádání okrskové hasičské soutěže, která se bude konat v sobotu 21.5. 2011. Od zástupců OSH Liberec převzal náš starosta poděkování za účast našeho SDH při likvidaci povodní v srpnu 2010.


 
 
 

Hasičský ples 2010

Dne 12. března 2010 se konal již tradiční ples v sále kulturního stánku ve Vlčetíně, tentokrát již šestnáctý. Bohatá tombola (více jak 260 cen), občerstvení a hudba Duo Diamant přilákaly více jak 70 tanečníků nejen z našeho Sboru dobrovolných hasičů. Jako již každoročně zábava končila v časných ranních hodinách.


 
 
 
 
 
 
 
 
 

Oslava Pálení čarodějnic

Dne 30. dubna 2009 jsme pořádali společně s GASTRO ESKORT (Tomáš Pavel - Restaurace Vlčetín) první ročník oslav Pálení čarodějnic. Za živou kapelou přišli návštěvníci nejen z Vlčetína, ale i z okolních obcí. Po setmění si děti zapálily lampiony a uspořádaly malý lampionový průvod. Přestože panovalo nepříznivé počasí, někteří účastníci oslav vydrželi u ohně a občerstvení do časných ranních hodin.


 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | diskuzní fórum © Škoda Design 2010-2016