Znak SDH

Znak-sdh

Původní Stanovy SDH

1.2.2017

Původní Stanovy sboru dobrovolných hasičů katstrální obce Vlčetínské ke stažení ZDE.

CAS DAF 2300 Turbo

20.12.2016

JSDH Obce Bílá získala repasovaný zásahový speciál, fotky ZDE.

Starší »

In-počasí

Užitečné weby

Nový zásahový automobil DAF 2300 Turbo

Na konci roku 2016 JSDH Obce Bílá získala repasovaný zásahový automobil, který je pro rychlý výjezd zásahové jednotky připraven v hasičské zbrojnici v Bílé. Více informací a fotek bude doplněno.

V loňském roce byl také spuštěn provoz dálkově ovládané svolávací sirény, která je umístěna na střeše dílen v AGRO Bílá a.s., esemeskový informační systém jednotlivé hasiče okamžitě informuje o místu a rozsahu události, ke které se vyjíždí.

Požár zemědělské usedlosti ve Starém Dubě

Ve čtvrtek 17.9.2015 jsme byli operačním střediskem vyzváni ke zřízení čerpací stanice pro kyvadlovou dopravu vody k požáru zemědělské usedlosti ve Starém Dubě. Vodu jsme čerpali zásahovým vozidlem IFA a SDH Petrašovice pomáhal PS12. Zásahu se účastnilo celkem 14 jednotek.

Fotogalerie SDH Český Dub

Článek na Požáry.cz

Článek na HZS LK

Požár balíků slámy ve Vlčetíně

Ve středu 2.4.2014 v 15.30 nám byl nahlášen požár stohu balíků slámy ve Vlčetíně. Naši členové se zúčastnili v rámci JSDH obce Bílá. Podíleli jsme se na čerpací stanici, kterou jsme společně zřídili u naší požární nádrže. Nejprve jsme pouze plnili ostatní hasičské cisterny, později se zřídilo společně s ostatními jednotkami dvojité dálkové vedení až k místu požáru.

Hašení bylo ukončeno až druhý den v dopoledních hodinách.

Zasahující jednotky:

HZSLK Liberec

JSDHO Český Dub

JSDHO Bílá (Vlčetín)

JSDHO Hodkovice n/M

JSDHO Rozstání

JSDHO Všelibice

JSDHO Osečná

JSDHO Pilínkov

JSDHO Vesec u Liberce

JSDHO Rychnov u Jbc

Zde je fotogalerie SDH Český Dub

Tisková zpráva HZSLK

Zásah na povodních - Višňová

Dne 8.8.2010 jsme byli povoláni k zásahu při povodních, které zasáhly severní Čechy, konkrétně jsme odčerpávali vodu ze sklepů a garáží ve Višňové u Frýdlantu. Zúčastnili jsme se s oběma zásahovými auty v počtu 22 hasičů.

JSDH Obce Bílá

Náš sbor se aktivně podílí na materiálním, technickým i personálním obsazení JSDH Obce Bílá - kategorie "JPO 5".

Členové JSDH Obce Bílá:

Jiří Valeš, velitel

František Škoda, strojník

Václav Najman, strojník

Jan Honzejk, hasič

Petr Jíra, hasič

Martin Škoda, hasič

Milan Sluka, hasič

Ladislav Bláha, hasič

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | podmínky © Škoda Design 2010-2016