Znak SDH

Znak-sdh

int(2)

Novinky

CAS DAF 2300 Turbo

20.12.2016

JSDH Obce Bílá získala repasovaný zásahový speciál, fotky ZDE.

Sportovní sezóna začíná...

6.5.2015

Zahájili jsme tréninky dětí pro letošní sezónu, sledujte Sport...

« Novější | Starší »

Počasí

In-počasí

Užitečné webyValná hromada SDH Vlčetín 2016

V sobotu 30. ledna 2016 se konala v místní restauraci další každoroční valná hromada členů našeho SDH. Velitelka a starosta sboru zhodnotli uplynulý rok, probrali jsme naše úkoly pro rok letošní, pořádáme opět hasičský ples v Proseči p. J., pořádáme okrskovou hasičskou soutěž, pálení čarodějnic, dětský den a další akce....

Díky všem za účast....


 
 
 
 
 
 
 
 

Druhý společný ples 2015

V sobotu 14. března 2015 jsme pořádali druhý společný ples s SDH Proseč pod Ještědem, který se konal opět v prosečské Sokolovně.

Děkujeme všem účastníkům, tanečníkům a pořadatelům, těšíme se na příští ročník...

Galerie k nahlednutí ZDE.


 
 
 
 
 
 
 
 

Výroční valná hromada SDH Vlčetín 2015

V sobotu 17. ledna 2015 se konala výroční valná hromada SDH Vlčetín, kterou jsme uspořádali tradičně v místní restauraci. Účast byla hojná, vše probíhalo podle programu. Nově zvoleným staronovým členům výkonného výboru a revizní rady gratulujeme.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

První společný ples 2014

V sobotu 15.3.2014 jsme uspořádali první společný hasičský ples, který se konal v Sokolovně v Proseči pod Ještědem. Díky spolupráci obou sborů Vlčetín a Proseč p. J. se podařilo zorganizovat kulturní akci, které se zúčastnilo více jak 200 tanečníků. K tanci i poslechu nám hrála kapela Trhák, která je mezi lidmi hodně oblíbená. Díky sponzorům se nám podařilo shromáždit bohatou tombolu, která obsahovala na 450 cen. Zábava končila jako vždy v časných ranních hodinách.

Děkujeme všem hasičům z SDH Vlčetín a Proseč p. J. za pracovní nasazení....

Celá neupravená galerie je k vidění ZDE.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Výroční valná hromada SDH Vlčetín 2014

V sobotu 4. ledna 2014 se konala každoroční valná hromada členů SDH Vlčetín. Zúčastnilo se jí pouze 29 členů a tři hosté, místostarosta obce Bílá a velitel okrsku Bílá pan Václav Najman z Hradčan, starosta SDH Proseč p. J. pan Jiří Prskavec a velitel SDH Proseč p. J. pan Petr Prskavec. Jako každoročně se projednával rok minulý, hodnotily se soutěže a kulturní akce, plánoval se první společný ples s SDH Proseč p. J., který se bude konat 15. března 2014 v Sokolovně v Proseči.

Děkujeme všem za účast....


 
 
 
 
 
 
 
 

Hasičský ples 2013

V pátek 8. března 2013 jsme pořádali již 18. hasičský ples, který se konal v sále místní restaurace ve Vlčetíně. Bohatá tombola a příjemná hudba přilákaly mnoho tanečníků, za účast všem děkujeme.


 
 
 
 
 
 
 
 

Výroční Valná hromada 2012

V neděli 9.12.2012 se konala každoroční Valná hromada SDH Vlčetín v místní restauraci. Navštívil nás starosta okresu pan Milan Navrátil a František Malý.
Letos jsme museli zvládnout volbu starosty a doplnění výboru.
Vše proběhlo bez komplikací a novým starostou se stal pan Martin Škoda. Probrali jsme i loňské společenské a soutěžní akce. A samozřejmě plány na letošní rok.


 
 
 

Hasičský ples 2011

V pátek 11. března 2011 se konal tradiční hasičský ples v sále naší místní restaurace ve Vlčetíně. Účast nebyla zas tak hojná, ale o to byla větší zábava. Hudba ani bohatá tombola nezklamaly, takže si jistě každý účastník odnesl domů nějakou tu výhru. Těšíme se na Vás i příště...


 
 
 
 
 
 

Výroční Valná hromada SDH Vlčetín v roce 2011.

V sobotu 8.1. 2011 se konala výroční Valná hromada SDH Vlčetín, které se zúčastnilo pouze třicet členů a tři hosté. Schůze probíhala podle připraveného programu bez závažných problémů. V plánu činností pro letošní rok je především pořádání okrskové hasičské soutěže, která se bude konat v sobotu 21.5. 2011. Od zástupců OSH Liberec převzal náš starosta poděkování za účast našeho SDH při likvidaci povodní v srpnu 2010.


 
 
 

Hasičský ples 2010

Dne 12. března 2010 se konal již tradiční ples v sále kulturního stánku ve Vlčetíně, tentokrát již šestnáctý. Bohatá tombola (více jak 260 cen), občerstvení a hudba Duo Diamant přilákaly více jak 70 tanečníků nejen z našeho Sboru dobrovolných hasičů. Jako již každoročně zábava končila v časných ranních hodinách.


 
 
 
 
 
 
 
 
 

Oslava Pálení čarodějnic

Dne 30. dubna 2009 jsme pořádali společně s GASTRO ESKORT (Tomáš Pavel - Restaurace Vlčetín) první ročník oslav Pálení čarodějnic. Za živou kapelou přišli návštěvníci nejen z Vlčetína, ale i z okolních obcí. Po setmění si děti zapálily lampiony a uspořádaly malý lampionový průvod. Přestože panovalo nepříznivé počasí, někteří účastníci oslav vydrželi u ohně a občerstvení do časných ranních hodin.


 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | diskuzní fórum © Škoda Design 2010-2016