Znak SDH

Znak-sdh

int(1)

Novinky

Diskuzní fórum

10.5.2022

Dnes máme spuštěné diskuzní fórum, kde se budeme informovat o schůzkách a cvičení has. útoku. Příspěvky budete moci vkládat po registraci, viz. spodní menu. Fórum je ZDE.

Původní Stanovy SDH

1.2.2017

Původní Stanovy sboru dobrovolných hasičů katstrální obce Vlčetínské ke stažení ZDE.

Starší »

Počasí

In-počasí

Užitečné webyDětský den 2016


 
 
 
 

Pálení čarodějnic 2016


 
 
 
 
 
 
 
 

Dětské adventní odpoledne 2015

V pátek 4.12.2015 jsme pořádali další každoroční adventní odpoledne pro děti. Na začátku si děti vyráběly vlastní vánoční ozdoby, následovalo divadelní představení divadelního souboru Motyčkovic klika a na závěr dorazil Mikuláš s čertem a andělem. Děkujeme všem za účast a těšíme se na příští rok.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cesta pohádkovým lesem 2015

V sobotu 27. června 2015 jsme pořádali další dětský den, kterého se nám zúčastnilo rekordních 123 dětí. Ikdyž si s námi počasí pohrávalo a na začátek mírně sprchlo, dětské odpoledne se vydařilo výborně.

Děkujeme za účast, těšíme se na příští ročník!

Celá fotogalerie k nahlédnutí ZDE.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pálení čarodějnic 2015

Ve čtvrtek 30.4.2015 jsme pořádali další pálení čarodějnic. Pro děti byla připravena výroba masek, lampionový průvod a nakonec zapálení vatry. Dospělí u dobrého občerstvení vydrželi do pozdních hodin. Děkujeme všem za účast, těšíme se na příští ročník!


 
 
 
 
 
 
 
 

Dětské adventní odpoledne 2014

V neděli 14.12.2014 jsme pořádali další ročník adventního odpoledne pro děti. Děti si nejprve vyráběly vánoční ozdoby, poté jsme shlédli loutkové představení - pohádka O Budulínkovi, v podání loutkového souboru Ještěd a na konec dorazili čerti, anděl a Mikuláš, kteří nadělili dětem balíčky.

Všem děkujeme za účast a za napečené cukroví, těšíme se na příště....


 
 
 
 
 
 
 
 

Cesta pohádkovým lesem 2014

V sobotu 28. června jsme pořádali tradiční dětský den - Cesta pohádkovým lesem. Naše pohádkové bytosti si připravily nejrůzněší úkoly, které děti musely plnit. Počasí nám velmi přálo, a tak nás navštívilo 99 dětí s rodiči a prarodiči.

Výtěžek z letošního dětského dne jsme se rozhodli věnovat na podporu léčby svalové dystrofie  (nemoc postupného ochabování svalstva) - info o sdružení www.parentproject.cz


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pálení čarodějnic 2014

Ve středu 30.4.2014 jsme pořádali tradiční "Pálení čarodějnic". Po dlouhé době se letos čarodějnice obešly bez deště, takže dospělí i děti zůstali do nočních hodin. Pro děti bylo připraveno malování, výroba pavučin i lampionový průvod. Těšíme se na příště.


 
 
 
 
 
 
 
 

Dětské adventní odpoledne 2013

V sobotu 7.12.2013 jsme pořádali tradiční adventní odpoledne pro děti. Letos opět děti tvořily vánoční ozdoby, sněhuláky a andělé. Na závěr přišel Mikuláš, anděl a dva docela hodní čerti, kteří dětem za odříkanou básničku předali nadílku.

Děkujeme za napečené cukroví a těšíme se na příští rok....


 
 
 
 
 
 
 
 

Dětský den 2013

V sobotu 29. června 2013 jsme pořádali tradiční Dětský den - Cesta pohádkovým lesem. Akce se velice vydařila, zúčastnilo se rekordních 102 dětí z Vlčetína a okolí. Děti procházely jednotlivá stanoviště pohádkových postav, plnily jejich úkoly a v cíli si vyzvedly sladkou odměnu. Všem děkujeme za účast a těšíme se na příští rok.

Všechy fotky najdete ZDE.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Čarodějnice 2013

Tradiční pálení čarodějnic se konalo v úterý 30. dubna ve sportovním areálu u hasičské zbrojnice. I přes nepříznivé počasí se akce zúčastnilo mnoho dospělých a dětí z Vlčetína. Před zapálením připravené vatry se děti prošly v krátkém lampionovém průvodu. Pro dospělé tradičně hrála místní country kapela DDR. 


 
 
 
 
 
 

Dětské adventní odpoledne 2012

V sobotu 8.12.2012 pořádali SDH Vlčetín a MLK Vlčetín Dětské adventní odpoledne. Zúčastnilo se okolo 40 dětí z Vlčetína i blízkého okolí. Letos poprvé si mohly děti vyzkoušet výrobu vánočních sněžítek, čertů a dalších ozdob.
Po práci je opět přišel navštívit Mikuláš, anděl a zlobivý čert.
Děkujeme maminkám za napečené dobroty.


 
 
 
 
 

Dětský den 2012

V sobotu 30.června náš sbor dobrovolných hasičů pořádal tradiční dětský den - cesta pohádkovým lesem. Naší akce se zúčastnilo 85 dětí od nás i z dalekého okolí. Na děti čekalo více jak dvacet pohádkových postav, které jim zadávaly nejrůznější úkoly. Během dne panovalo tropické počasí, takže na závěr neodolali ani mnozí rodiče a skočili si do čerstvě napuštěného koupaliště.... 

Kompletní galerii najdte ZDE.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Výlet za hasiči....

V sobotu 9. června jsme uspořádali výlet k profesionálním drážním hasičům v Liberci. Pak následovala prohlídka hasičského muzea v Chrastavě. Akce se zúčastnily děti i z okolních hasičských sborů.


 
 
 

Pálení čarodějnic 2012

Pálení čarodějnic, které se konalo tradičně 30. dubna ve večerních hodinách, je úspěšně za námi. Lampionového průvodu se zúčastnilo spoustu dětí a mnoho dospělých zůstalo při večerní zábavě a hudbě místní country kapely DDR do pozdních hodin.


 
 
 
 
 
 

Plánované akce pro děti v roce 2012

30.4.2012 - Pálení čarodějnic - lampionový průvod

30.6.2012 - Dětský den - Cesta pohádkovým lesem

1.12.2012 - Mikulášská besídka s nadílkou

 

Mikulášská besídka 2011

Po roce zase přišel Mikuláš a s ním i pořádání tradiční Mikulášské besídky, která se konala 3.12.2011 v sále restaurace ve Vlčetíně. Program si tvořily děti samy přednášením básniček, tancem i představením v kostýmech. Po promítnutí krátkého animovaného filmu se děti dočkaly návštěvy čerta s čerticí, anděla a Mikuláše, který dětem rozdal nadílku. Opět se sešlo více jak 30 dětí.


 
 
 
 
 
 

Cesta pohádkovým lesem 2011

V sobotu 2.7.2011 jsme již tradičně pořádali dětský den, který kvůli deštivému počasí navštívilo pouze 72 dětí. Na děti čekalo cestou lesem dvacet pohádkových bytostí, které jim zadávaly nejrůznější úkoly. V cíli pak na všechny čekalo bohaté občerstvení a děti dostaly zaslouženou výhru.


 
 
 
 
 
 

Mikulášská besídka 2010

Dne 3.12.2010 pořádal SDH Vlčetín společně MLK Vlčetín tradiční Mikulášskou besídku, které se zúčastnilo více jak třicet dětí s rodiči nejen z Vlčetína, ale i z blízkého okolí. Samozřejmě nechyběla návštěva čertů, anděla i Mikuláše, který rozdal dětem bohatou nadílku.


 
 
 
 
 
 

Dětský den 2009

Již potřetí jsme pořádali 4.7.2009 dětský den "Pohádkový les", kterého se nám zúčastnilo přes 90 dětí nejen z obce, ale i z dalekého okolí.

Video z akce ZDE:


 
 
 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | diskuzní fórum © Škoda Design 2010-2016