Znak SDH

Znak-sdh

int(2)

Novinky

CAS DAF 2300 Turbo

20.12.2016

JSDH Obce Bílá získala repasovaný zásahový speciál, fotky ZDE.

Sportovní sezóna začíná...

6.5.2015

Zahájili jsme tréninky dětí pro letošní sezónu, sledujte Sport...

« Novější | Starší »

Počasí

In-počasí

Užitečné webyDětský den 2016


 
 
 
 

Pálení čarodějnic 2016


 
 
 
 
 
 
 
 

Dětské adventní odpoledne 2015

V pátek 4.12.2015 jsme pořádali další každoroční adventní odpoledne pro děti. Na začátku si děti vyráběly vlastní vánoční ozdoby, následovalo divadelní představení divadelního souboru Motyčkovic klika a na závěr dorazil Mikuláš s čertem a andělem. Děkujeme všem za účast a těšíme se na příští rok.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cesta pohádkovým lesem 2015

V sobotu 27. června 2015 jsme pořádali další dětský den, kterého se nám zúčastnilo rekordních 123 dětí. Ikdyž si s námi počasí pohrávalo a na začátek mírně sprchlo, dětské odpoledne se vydařilo výborně.

Děkujeme za účast, těšíme se na příští ročník!

Celá fotogalerie k nahlédnutí ZDE.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pálení čarodějnic 2015

Ve čtvrtek 30.4.2015 jsme pořádali další pálení čarodějnic. Pro děti byla připravena výroba masek, lampionový průvod a nakonec zapálení vatry. Dospělí u dobrého občerstvení vydrželi do pozdních hodin. Děkujeme všem za účast, těšíme se na příští ročník!


 
 
 
 
 
 
 
 

Dětské adventní odpoledne 2014

V neděli 14.12.2014 jsme pořádali další ročník adventního odpoledne pro děti. Děti si nejprve vyráběly vánoční ozdoby, poté jsme shlédli loutkové představení - pohádka O Budulínkovi, v podání loutkového souboru Ještěd a na konec dorazili čerti, anděl a Mikuláš, kteří nadělili dětem balíčky.

Všem děkujeme za účast a za napečené cukroví, těšíme se na příště....


 
 
 
 
 
 
 
 

Cesta pohádkovým lesem 2014

V sobotu 28. června jsme pořádali tradiční dětský den - Cesta pohádkovým lesem. Naše pohádkové bytosti si připravily nejrůzněší úkoly, které děti musely plnit. Počasí nám velmi přálo, a tak nás navštívilo 99 dětí s rodiči a prarodiči.

Výtěžek z letošního dětského dne jsme se rozhodli věnovat na podporu léčby svalové dystrofie  (nemoc postupného ochabování svalstva) - info o sdružení www.parentproject.cz


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pálení čarodějnic 2014

Ve středu 30.4.2014 jsme pořádali tradiční "Pálení čarodějnic". Po dlouhé době se letos čarodějnice obešly bez deště, takže dospělí i děti zůstali do nočních hodin. Pro děti bylo připraveno malování, výroba pavučin i lampionový průvod. Těšíme se na příště.


 
 
 
 
 
 
 
 

Dětské adventní odpoledne 2013

V sobotu 7.12.2013 jsme pořádali tradiční adventní odpoledne pro děti. Letos opět děti tvořily vánoční ozdoby, sněhuláky a andělé. Na závěr přišel Mikuláš, anděl a dva docela hodní čerti, kteří dětem za odříkanou básničku předali nadílku.

Děkujeme za napečené cukroví a těšíme se na příští rok....


 
 
 
 
 
 
 
 

Dětský den 2013

V sobotu 29. června 2013 jsme pořádali tradiční Dětský den - Cesta pohádkovým lesem. Akce se velice vydařila, zúčastnilo se rekordních 102 dětí z Vlčetína a okolí. Děti procházely jednotlivá stanoviště pohádkových postav, plnily jejich úkoly a v cíli si vyzvedly sladkou odměnu. Všem děkujeme za účast a těšíme se na příští rok.

Všechy fotky najdete ZDE.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Čarodějnice 2013

Tradiční pálení čarodějnic se konalo v úterý 30. dubna ve sportovním areálu u hasičské zbrojnice. I přes nepříznivé počasí se akce zúčastnilo mnoho dospělých a dětí z Vlčetína. Před zapálením připravené vatry se děti prošly v krátkém lampionovém průvodu. Pro dospělé tradičně hrála místní country kapela DDR. 


 
 
 
 
 
 

Dětské adventní odpoledne 2012

V sobotu 8.12.2012 pořádali SDH Vlčetín a MLK Vlčetín Dětské adventní odpoledne. Zúčastnilo se okolo 40 dětí z Vlčetína i blízkého okolí. Letos poprvé si mohly děti vyzkoušet výrobu vánočních sněžítek, čertů a dalších ozdob.
Po práci je opět přišel navštívit Mikuláš, anděl a zlobivý čert.
Děkujeme maminkám za napečené dobroty.


 
 
 
 
 

Dětský den 2012

V sobotu 30.června náš sbor dobrovolných hasičů pořádal tradiční dětský den - cesta pohádkovým lesem. Naší akce se zúčastnilo 85 dětí od nás i z dalekého okolí. Na děti čekalo více jak dvacet pohádkových postav, které jim zadávaly nejrůznější úkoly. Během dne panovalo tropické počasí, takže na závěr neodolali ani mnozí rodiče a skočili si do čerstvě napuštěného koupaliště.... 

Kompletní galerii najdte ZDE.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Výlet za hasiči....

V sobotu 9. června jsme uspořádali výlet k profesionálním drážním hasičům v Liberci. Pak následovala prohlídka hasičského muzea v Chrastavě. Akce se zúčastnily děti i z okolních hasičských sborů.


 
 
 

Pálení čarodějnic 2012

Pálení čarodějnic, které se konalo tradičně 30. dubna ve večerních hodinách, je úspěšně za námi. Lampionového průvodu se zúčastnilo spoustu dětí a mnoho dospělých zůstalo při večerní zábavě a hudbě místní country kapely DDR do pozdních hodin.


 
 
 
 
 
 

Plánované akce pro děti v roce 2012

30.4.2012 - Pálení čarodějnic - lampionový průvod

30.6.2012 - Dětský den - Cesta pohádkovým lesem

1.12.2012 - Mikulášská besídka s nadílkou

 

Mikulášská besídka 2011

Po roce zase přišel Mikuláš a s ním i pořádání tradiční Mikulášské besídky, která se konala 3.12.2011 v sále restaurace ve Vlčetíně. Program si tvořily děti samy přednášením básniček, tancem i představením v kostýmech. Po promítnutí krátkého animovaného filmu se děti dočkaly návštěvy čerta s čerticí, anděla a Mikuláše, který dětem rozdal nadílku. Opět se sešlo více jak 30 dětí.


 
 
 
 
 
 

Cesta pohádkovým lesem 2011

V sobotu 2.7.2011 jsme již tradičně pořádali dětský den, který kvůli deštivému počasí navštívilo pouze 72 dětí. Na děti čekalo cestou lesem dvacet pohádkových bytostí, které jim zadávaly nejrůznější úkoly. V cíli pak na všechny čekalo bohaté občerstvení a děti dostaly zaslouženou výhru.


 
 
 
 
 
 

Mikulášská besídka 2010

Dne 3.12.2010 pořádal SDH Vlčetín společně MLK Vlčetín tradiční Mikulášskou besídku, které se zúčastnilo více jak třicet dětí s rodiči nejen z Vlčetína, ale i z blízkého okolí. Samozřejmě nechyběla návštěva čertů, anděla i Mikuláše, který rozdal dětem bohatou nadílku.


 
 
 
 
 
 

Dětský den 2009

Již potřetí jsme pořádali 4.7.2009 dětský den "Pohádkový les", kterého se nám zúčastnilo přes 90 dětí nejen z obce, ale i z dalekého okolí.

Video z akce ZDE:


 
 
 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | diskuzní fórum © Škoda Design 2010-2016